Tinserwis ogłoszenia

   Jesteś w: / tinserwis.info / ogłoszenia


Poprzednia strona
1 2 3 4 5    ... z 15
Następna strona
Treść ogłoszenia Miejscowość Kontakt Dodano
Wibroizolatory ACE

Oferujemy produkty renomowanej firmy ACE. Szeroka oferta produktów z zakresu techniki tłumienia obejmuje między innymi wibroizolatory. Wiboizolator ACE może stanowić: mata antywibracyjna, wibroizolator pneumatyczny, gumowy oraz stopy do maszyn. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami oraz na stronę internetową, gdzie znajdą Państwo komplet informacji na temat produktów.

tinserwis.info / ogłoszenia /

Gdańsk
pomorskie

2019-05-23
Projektowanie konstrukcji żelbetowych

Podejmę się zaprojektowania lub współpracy przy dużych i bardzo dużych projektach konstrukcji żelbetowych np. galeria, stadion, budynek wysokościowy itp.

tinserwis.info / ogłoszenia /

Kępno
wielkopolskie

2019-05-16
Skaning laserowy, geodezja

Wykonamy skanowanie laserowe 3D sprzętem firmy Leica. Architektura, konstrukcje budowlane, instalacje przemysłowe, zabytki itp. Świadczymy również usługi geodezyjne w pełnym zakresie. Prace na terenie całego kraju.

tinserwis.info / ogłoszenia /

WARSZAWA
mazowieckie

2019-04-10
Pełen zakres usług geodezyjnych.

Zapraszamy https://kancelaria-geodezyjna.pl, pełen zakres usług geodezyjnych.

tinserwis.info / ogłoszenia /

Mińsk Mazowiecki
mazowieckie

2019-01-21
Oświetlenie LED producent

Zakup oświetlenia wprost od producenta ma wiele zalet, dzięki temu mamy pewność, skąd oświetlenie to pochodzi. W wielu sklepach można znaleźć oświetlenie różnego pochodzenia,którego nie zawsze możemy być pewni. Klusdesign.pl jest polskim producentem oświetlenia LED, który oferuje swoje usługi nie tylko na terenie naszego państwa. Więcej dowiesz się na stronie: https://klusdesign.pl/

tinserwis.info / ogłoszenia /

Warszawa
mazowieckie

2018-10-26
Sofa w stylu skandynawskim

Sofa w stylu skandynawskim charakteryzuje się minimalizmem i ma wiele praktycznych aspektów, ponieważ są to najważniejsze wyznaczniki tego stylu. Scandicsofa.pl jest producentem sof w stylu skandynawskim, meble robione są ręcznie, więc mamy pewność, że zostały wykonane w trosce o każdy szczegół. Więcej informacji na stronie: https://scandicsofa.pl/pl/c/SOFY/13.

tinserwis.info / ogłoszenia /

Częstochowa
dolnośląskie

2018-10-24
Nakładki GeoX + Potrójny system CAD

Nakładki GeoX: GeoView, GoKart, KaliBronek, Wms2Cad i TranMap działają już na potrójnym systemie CAD ARES Commander 2018 PL . Koszt pakietu CAD + 2 nakładki w lic. czasowej to nawet 32 zł netto za 1 miesiąc użytkowania ! Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie: www.tinserwis.pl.tinserwis.info / ogłoszenia /

Szczecin
zachodniopomorskie

2018-06-07
Do sprzedania Profil Koordynator wersja 7

Do sprzedania licencja do programu Profil Koordynator wersja 7 - klucz i płyta. Oferty z proponowaną ceną zakupu proszę przesłać na maila biuro@restrukturyzacja.legal Możliwość odbioru osobistego w Krakowie lub wysyłka kurierem

tinserwis.info / ogłoszenia /

Kraków
dolnośląskie

2018-05-11
Szkolenia z obsługi programu PROFILKOORDYNATOR EPI-GRAF

Szkolenia z obsługi programu PROFILKOORDYNATOR EPI-GRAF on-lin oraz w siedzibie zamawiającego. Potwierdzenie certyfikatem ukończenia szkolenia.

tinserwis.info / ogłoszenia /

Polkowic
dolnośląskie

2018-03-18
Audyt energetyczny charakterystyka energetyczna budynku

Firma Aleksander Sudoł CEB.COM.PL Charakterystyka Energetyczna Budynków wykonuje na terenie całej Polski projektowaną charakterystykę energetyczną wymaganą w nadzorze budowlanym. Wykonujemy również audyt energetyczny, świadectwo charakterystyki energetycznej. W badaniach energetycznych stosujemy kamery termowizyjne. Wykonujemy również kontrole systemów ogrzewania i chłodzenia budynków. Działamy na terenie całej Polski a w szczególności w województwach: małopolskim, śląskim, świętokrzyskim, i podkarpackim.

tinserwis.info / ogłoszenia /

Bochnia
małopolskie

2018-01-19
Poprzednia strona
1 2 3 4 5    ... z 15
Następna strona


Copyright 2013-2015 Tinserwis.info | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Zarządzanie serwisem | Zasoby | Wykonanie strony: Infocare